Svatby 

Pro vyfocení vašeho vysněného dne, je jedna jedinečná příležitost.

Proto nabízím celodenní focení svatby spolu s kolegyni Lenkou Jamnickou www.deserve.cz . 

Možná si říkáte, proč nechat fotit svatbu dvěma fotografy? Je to jednoduché... Dva lide stihnou víc, mohou být na více místech zároveň, tudíž nám žádná důležitá situace neuteče a navíc mají rozdílný pohled na situaci. Takže získáte o to víc krásných fotek. Zatím co já se věnuji focení příprav ženicha, Lenka se věnuje focení nevěsty. 

Co dostanete ? Zhruba 200-400 upravených fotek od každého fotografa.

Vše v krásné dárkové krabičce na flash disku. Navíc dostanete 40 vytištěných fotografií dle vlastního výběru s možností si připlatit za tisk dalších fotografií na klasický fotopapír či fotoplátno. 

Jak focení probíhá a kolik to všechno stojí ? Focení začíná ráno přípravami nevěsty a ženicha a končí prvním tancem. Většinou kolem 17-18 hodiny. Samozřejmě všechno záleží na naší vzájemné domluvě.

Všechny tyto služby stojí 12 000Kč plus doprava po domluvě.

Budeme moc rádi když si pro svůj den D vyberete náš sehraný tým. 

Pokud by jste přece jen trvali na jednom fotografovi. neváhejte se ozvat určitě se domluvíme ke spokojenosti všech. 

Portrét

Nabízím portrétní focení. Nemám, ale rád klasické naučené pózy a mnohem radši fotím příjemné momentky, které dokážou vyobrazit vaši osobnost. Focení probíhá v přátelském duchu a nebráním se ničemu, ba naopak jsem vždy rád, když přijdete s jakýmkoliv nápadem.

Z focení si většinou odnášíte 10-15 upravených fotografií. Případně není problém si připlatit za tisk. Cena focení je 700Kč plus doprava po domluvě.

Samozřejmě fotím i službou TFP , ale většinou jen pokud si potřebuji odzkoušet novou techniku nebo vyzkoušet něco nového.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by  Emilia Carter. Proudly created with Wix.com